AGIJOGA

Agijoga to pomysł na to, jak kompleksowo dbać o cerę. Łącząc kwalifikacje instruktorki Jogi Twarzy z wiedzą w zakresie naturoterapii czy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, chcę pokazać Wam jak w naturalny sposób pielęgnować twarz i opóźnić procesy starzenia. Wszystko w zgodnie z nurtem healthy aging.

Agnieszka Wyszyńska – Paluch – jestem certyfikowaną trenerką szkoły Danielle Collins Face Yoga Method. Kurs kończyłam pod okiem londyńskiej trenerki. Posiadam kwalifikacje nie tylko instruktorki, jako jedyna w Polsce posiadam tytuł Face Yoga Super Trainer, co uprawnia mnie do organizowania kursów na instruktorów jogi twarzy. Moje nazwisko widnieje w bazie instruktorów szkoły Danielle Collins, co można sprawdzić tutaj. Jogą twarzy interesuje się od 2013 roku. A jak zaczęła się moja przygoda z Jogą Twarzy?

Aga

Po tym, jak zainteresowałam się właściwościami pielęgnacyjnymi jakie dają naszej skórze naturalne kosmetyki, postanowiłam znaleźć naturalny sposób na to aby poprawić kondycję mojej skóry. W ten sposób zaczęłam ćwiczyć jogę twarzy dla siebie, jednak tutaj, w Krakowie nie miałam możliwości zagłębienia wiedzy w zakresie technik Jogi Twarzy. Postanowiłam więc zostać instruktorką Jogi Twarzy i tak trafiłam do Szkoły Danielle Collins. Ukończyłam kurs z wyróżnieniem i obecnie jestem częścią zespołu Danielle.

Dla mnie sama metoda wykracza poza zdrowie i młodzieńczy wygląd cery. Joga Twarzy to naturalny sposób, aby nie tylko wyglądać, ale i czuć się młodziej. Łącząc holistyczny styl życia z technikami manualnymi i relaksem, czuję się młodsza wewnątrz jak i na zewnątrz.

Poza zajęciami z Jogi Twarzy, prowadzę warsztaty o tematyce healthy aging, zajmuje się również akupunkturą kosmetyczną.

Od 2015 roku nawiązałam współpracę z Festiwalem dla kobiet PROGRESSteron. Prowadziłam warsztaty Jogi twarzy na festiwalu PROGRESSteron w Warszawie. Ponadto prowadzę regularne zajęcia (zakładka warsztaty).

W 2015 roku rozpoczęłam studia licencjackie z Naturoterapii w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie, która jako jedyna w Polsce uruchomiła taki kierunek oraz na bieżąco dokształcam się w dziedzinie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Swoim klientkom, podczas sesji indywidualnych oferuję naturalne metody pielęgnacji cery i zdrowia. Łącząc wiedzę w zakresie technik jogi twarzy z wiedzą i praktyką zdobytą podczas studiów i szkoleń, chcę zaszczepić w swoich klientkach nawyk pielęgnacji oparty o naturalne metody, właściwą dietę oraz odpowiednie ćwiczenia. Łącząc te wszystkie elementy będziemy wyglądać młodziej, będziemy zdrowsze, pełne energii i dobrego samopoczucia. 

certyfikat20151217084038877_0001Ceretyfikat Warocław Kobieta natura14489542_10207192618479328_1294656597_o