OFERTA

Oferta healthy aging

Sesja indywidualna  jogi twarzy  (Kraków/Warszawa/Giżycko) – cena 250,00 zł

Podczas sesji indywidualnej otrzymasz spersonalizowany program ćwiczeń dostosowany do potrzeb twojej twarzy. W cenie wizyty spotkanie kontrolne po miesiącu ćwiczeń, weryfikujące poprawność ich wykonywania oraz wprowadzenie ewentualnych korekt. Więcej na temat jogi twarzy przeczytacie tutaj. Czas trwania 1 h 30 min.

Dla osób spoza w/w miast, możliwość organizacji sesji przez Skype.

Sesja grupowa jogi twarzy (Kraków/Warszawa/Giżycko) – 500,00 wzwyż*

Podczas sesji w grupach zostaniesz poprowadzona/ny przez techniki ćwiczeń Jogi Twarzy, które poprawia kondycję całej twarzy, a wszystko to w klimacie relaksu i wyciszenia.  Czas trwania 2 h.

*Cena ustalana jest w zależności od ilości osób w grupie 

Realizacja projektów na indywidualne życzenie klienta 

Warsztaty jogi twarzy wg indywidualnych projektów, w dowolnym miejscu i czasie. Celem ustalenia terminu oraz szczegółów proszę o kontakt.

Kompleksowy program healthy aging –  pierwsza wizyta w cenie 170 zł, kolejne 120 zł

Podczas sesji, na podstawie szczegółowego wywiadu, otrzymasz spersonalizowany program pielęgnacji skóry twarzy oparty o dietę, naturalną pielęgnację zewnętrzną oraz ćwiczenia twarzy. O tym czym jest healthy aging/nutrikosmetyka przeczytacie tutaj. Czas trwania wizyty 1 h – 2 h.

Zabieg  masażu próżniowego twarzy cena 100,00 zł

O właściwościach masażu bańkami można przeczytać tutaj.  Czas trwania 1 h.

Detoksykacja skórypierwsza wizyta w cenie 170 zł, kolejne 120 zł

Warunkiem pięknej, zdrowej skóry, wolnej od zmian trądzikowych czy przebarwień, jest prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. To z kolei jest możliwe jeśli pozbędziemy się nadmiaru toksyn i niepotrzebnych złogów. Aby na stałe rozwiązać problem należy oczyścić organizm, pozbyć się toksyn i przywrócić nasze ciało do homeostazy. Więcej o detoksie tutaj. Czas trwania wizyty 1 h – 2 h.

Terapie cery trądzikowej pierwsza wizyta w cenie 170 zł, kolejne 120 zł

Cera problematyczna, ze skłonnością do trądziku, przebarwień, alergii. Aby wzmocnić procesy regeneracyjne należy wdrożyć plan kompleksowy tj.: oczyścić organizm, wdrożyć odpowiednią dietę i przywrócić organizm do homeostazy. Więcej o terapii tutaj. Czas trwania wizyty 1h – 2h

Akupunktura kosmetyczna twarzy  170,00 zł

Ten prosty zabieg spowalnia procesy starzenia, zmniejsza istniejące zmarszczki i rozjaśnia skórę. Poprawia ukrwienie i mikrokrążenie oraz ułatwia oczyszczanie się skóry, usuwa blizny. Stosowana systematycznie, w widoczny sposób opóźnia procesy starzenia. Więcej o akupunkturze tutaj.  Czas trwania zabiegu 1,5 h

Miofascioplastyka twarzy szyi i dekoltu – cena 100,00 zł

Tonizuje twarz i ciało, szybko usuwa napięcia fizyczne i psychiczne, przynosi ciepłe ukojenie a przez to doskonale nadaje się do tzw. postępowania antystresowego oraz anti-aging. Więcej o zabiegu można przeczytać tutaj.

Rytuał japońskiego masażu twarzy – cena 150,00 zł

Masaż ten łączy w sobie techniki tradycyjnego masażu japońskiego, akupresury oraz drenażu limfatycznego. Dzięki tej technice masowania, skóra twarzy jest wygładzona i jędrna. Masaż wprowadza w stan odprężenia i relaksu, a efekty zbliżone są do terapii chirurgicznej.

Dlaczego warto wybrać się na masaż japoński twarzy?
🧚‍♀️Technika Masażu Japońskiego Twarzy pozwoli Ci uzyskać podobne efekty jak zabiegi medycyny estetycznej i jest w 100% bezpieczną metodą.
🧚‍♀️W sposób bezinwazyjny i niezwykle relaksujący możesz pozbyć się zarówno pierwszych oznak starzenia jak i zaawansowanych zmarszczek.
🧚‍♀️Dodatkowym efektem masażu jest jego wpływ na psychikę, redukcję stresu i uczucie przemęczenia.
🧚‍♀️Technika Japońskiego Masażu Twarzy łączy masaż przywracający tonus mięśniom, drenaż limfatyczny, lifting i akupresurę co zapewni Ci wielopoziomowy relaks i odnowę skóry twarzy.

Czas trwania zabiegu 1 h 15 min

Tablica zawierająca zestaw ćwiczeń twarzy w cenie 30,00 zł – wysyłka + 25,00 zł

Tablica zwiera kompleksowy zestaw, obejmujący ćwiczenia całej twarzy oraz szyi. Angażując do pracy wszystkie mięśnie twarzy, stymulujemy cyrkulację, produkcję kolagenu i elastyny co przekłada się na opóźnianie procesów starzenia.

tablica mała

Doradztwo w zakresie doboru spersonalizowanego kosmetyku do twarzy lub pod oczy – cena od 50,00 zł wzwyż 

Dla osób wymagających, które chcą otrzymać produkt dedykowany potrzebom swojej cery oferuję doradztwo w zakresie doboru naturalnych kosmetyków o składzie dostosowanym do wymagań i potrzeb klienta.

Celem umówienia się na sesję lub zakup produktu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.