AGIJOGA

Agijoga to pomysł na to, jak kompleksowo dbać o cerę. Łącząc kwalifikacje instruktorki Jogi Twarzy z wiedzą w zakresie healthy aging, chcę pokazać Wam jak w naturalny sposób pielęgnować twarz i opóźniać procesy starzenia. Wszystko w zgodzie z naszym rytmem biologicznym.

Agnieszka Wyszyńska – Paluch – jestem certyfikowaną trenerką szkoły Danielle Collins Face Yoga Method. Kurs kończyłam pod okiem londyńskiej trenerki. Posiadam kwalifikacje nie tylko instruktorki, jako jedyna w Polsce posiadam tytuł Face Yoga Super Trainer, co uprawnia mnie do organizowania kursów na instruktorów jogi twarzy. Moje nazwisko widnieje w bazie instruktorów szkoły Danielle Collins, co można sprawdzić tutaj. Jogą twarzy interesuje się od 2013 roku. A jak zaczęła się moja przygoda z Jogą Twarzy?

Aga

Po tym, jak zainteresowałam się właściwościami pielęgnacyjnymi jakie dają naszej skórze naturalne kosmetyki, postanowiłam znaleźć naturalny sposób na to aby poprawić kondycję mojej skóry. W ten sposób zaczęłam ćwiczyć mięśnie twarzy i tak po jakimś czasie trafiłam do Szkoły Danielle Collins. Ukończyłam kurs z wyróżnieniem i obecnie jestem częścią zespołu Danielle.

Dla mnie sama metoda wykracza poza zdrowie i młodzieńczy wygląd cery. Joga Twarzy to naturalny sposób, aby nie tylko wyglądać, ale i czuć się młodziej. Łącząc holistyczny styl życia z technikami manualnymi i relaksem, czuję się młodsza wewnątrz jak i na zewnątrz.

Od 2015 roku nawiązałam współpracę z Festiwalem dla kobiet PROGRESSteron. Mam również przyjemność uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach dla kobiet gdzie prowadzę warsztaty jogi twarzy. Informacje o tym gdzie można ze mną ćwiczyć jogę twarzy, czy też sprawdzić co nowego w ofercie znajdziecie w (zakładka warsztaty).

Specjalizuję się w pielęgnacji cery opartej o właściwą dietę, ćwiczenia jogi twarzy oraz naturalną pielęgnację, które na zasadzie synergii wpływają na opóźnianie procesów starzenia się organizmu jak i skóry, wykonuję również zabiegi akupunktury kosmetycznej.

Aktualnie jestem studentką ostatniego roku Naturoterapii,  na bieżąco uzupełniam swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach czy szkoleniach. W Krakowie prowadzę własny Gabinet Naturalnej Regeneracji Skóry BioMedSkin. Swoim klientkom oferuję naturalne metody pielęgnacji cery i zdrowia, chcąc zaszczepić w nich nawyk pielęgnacji oparty o naturalne metody, właściwą dietę oraz odpowiednie ćwiczenia. Łącząc te wszystkie elementy będziemy wyglądać młodziej, będziemy zdrowsze, pełne energii i dobrego samopoczucia. 

Kwalifikacje:

certyfikat20151217084038877_0001

14489542_10207192618479328_1294656597_o