Miofascioplastyka twarzy, szyi i dekoltu

Miofascioplastyka twarzy, szyi i dekoltu wpływa liftingująco na twarz oraz wykazuje działanie terapeutyczne w stanach napięcia psychicznego, fizycznego jak również pomaga w dolegliwościach w obszarze głowy.

Miosascioplastyka to nie masaż twarzy, to stymulacja poszczególnych struktur znajdujących się pod skórą. Dzięki specjalnie dobranym technikom poprawia kondycję tkanek w obrębie twarzy, głowy, szyi oraz karku. Podczas zabiegu wykorzystuje się takie symulacje jak: akupresura, masaż, rolfing czy pulsing, które oddziałują na skórę, tkankę łączną, mięśnie i okostną.

Dzięki miofascioplastyce, zmniejsza się lub likwiduje napięcie w tkankach powierzchownych i głębokich, co taż ma wpływ na wyrównanie asymetrii twarzy. Dlatego też, sprawdza się w stanach po uszkodzeniu nerwu twarzowego, opadaniu kącików ust, kąta nosa czy oka. Zabieg modeluje twarz, uelastycznia mięśnie, wygładza zmarszczki i bruzdy, likwiduje obrzęki i worki pod oczami. Nadaje twarzy zdrowy wygląd. Stosowany regularnie poprawia ukrwienie skóry i mięśnie, przepływ limfy, niweluje napięcia w układzie mięśniowo – powięziowym i przywraca prawidłową wymianę międzytkankową. Sprawdza się w terapii bólu głowy oraz migren jak również problemów ze stawem skroniowo – żuchwowym.

Miofascioplastyka relaksuje fizycznie i odpręża psychicznie. Niweluje napięcia mięśni oraz powięzi na poziomie całego ciała.

Zabieg zalecany jest zarówno osobom dojrzałym, u których występują widoczne zmarszczki, napięcia mięśni mimicznych twarzy czy zwiotczenie skóry. Mogą go również stosować osoby, które chcą opóźnić proces powstawania zmarszczek, jak również dbają o dobrą kondycję twarzy. Może być elementem rehabilitacji po uszkodzeniach nerwu twarzowego i zabiegach operacyjnych w obrębie głowy. Doskonały w postępowaniu antystresowych.

Na masaż można umówić się w Krakowie do Gabinetu Naturalnej Regeneracji Skóry BioMedSkin